Monday, January 25, 2016

Pykšt pokšt, tu negyvas

Italija - tai ne tik makaronai ar vynas, mada ar turizmas. Italija neatsiejamai ir pelnytai dažnam žmogui kelia asociacijas su MAFIJA. Mafija Italijoje turi gilias tradicijas. Ji stipriai įsišaknijusi visuomenėje, daro didžiulę įtaką regioninėje bei valstybės politikoje...
Priimta sakyti: Bijai vilko, neik į mišką. Tačiau važiuodama į Italiją naiviai tikėjausi, kad visa, ką rašo spauda – tai tik skambios, nieko bendra su realybe neturinčios antraštės, o mafija – veikiau gajesnė Sopranuose, kurių apskritai niekada nežiūrėjau, todėl niekas negalėjo manęs sustabdyti.
Mano susidarytas Italijos paveikslas kiek pasikeitė atsipeikėjus realybei: kuomet buvo jau per vėlu – atsidūrus pačioje mafijos širdyje  – Carpi mieste....

Kol nenubridome į šokiruojančius šios istorijos niuansus turiu prabilti, kad nors ir nenoriu nuvilti skaitytojo, bet apie mafiją pajuokavau. Tačiau kadangi jau sudominau, pasinaudosiu šia proga, norėdama su Jumis aptarti tam tikrus, kartais netgi nemalonius darbo su klientais niuansus.

Pirmiausia vertėtų apibrėžti svarbias sąvokas. Kaip ir minėjome anksčiau, verta pabrėžti, kad taip, vis dėlto, tai yra darbas. Kad ir kokia maloni, atpalaiduojanti, savimeilę glostanti, švelniai svaiginanti bebūtų darbo atmosfera, nevertėtų per daug atsipalaiduoti ir užsimiršti apie universalius darbo reikalavimus, kurie, visų pirma, reiškia nusiteikimą dirbti bei pozityvų požiūrį į darbą. Agentūra bei klubas įsipareigoja merginai, suteikia garantijas, tačiau mergina taip pat savo ruožtu turi stengtis ir būti atsakinga.

Antra, pereikime prie minėtųjų neigiamų darbo niuansų. Jų, kaip ir pliusų, sutinkama kiekviename darbe. Kadangi, ne paslaptis, šiame darbe svarbi merginos išvaizda, įvairiais atvejais galima susilaukti dar įvairesnių jos vertinimų, komentarų, ateinančių iš skirtingų šaltinių. Visokių žmonių yra, visokių ir reikia. Taip pat egzistuoja įvairūs skoniai ir nei vienas nėra geresnis už kitą, na juk sakoma: dėl skonio nesiginčijama. Tad visai normalu, kad net Afroditiškos išvaizdos mergina gali nebūtinai įtikti kiekvieno skoniui. Svarbiausia – žinoti, kad su Jumis viskas gerai ir pasitikėti savimi, nes kompleksams klube ne vieta.

Dovanotam arkliui į dantis nežiūrima

Tačiau kadangi klientai susimoka už savo įsigyjama paslaugą – laiką, praleistą su mergina, kai kurie jų jaučiasi privilegijuoti galintys ne tik pasirinkti norimos merginos kompaniją bet ir pasitikinčiai joms laidyti replikas.
Dalis klientų, patys būdami tobulos išvaizdos 80-mečiai, drąsiai komentuoja merginos išvaizdos ypatumus.
Taip pat, kiekvieno ne tik skonio, bet ir humoro jausmo ypatumai skiriasi, tad iš kliento ištrūkusi nekalta, Amūro rozmarinų aliejumi patepta frazė apie mažus papukus gali transformuotis ir virsti AK47" kulka, perskrodžiančia adresatą gaubiantį komplekso kietą ir į aštrias atraižas dūžtantį paviršių, kurio šukės skriedamos žaibišku greičiu sminga į širdį, perskrodžia skilvelius ir tampa infarkto priežastimi, ką ir turėjau omenyje šio straipsnio pavadinimu. Tad jokios mafijos, chill.

Moralas: tik tai su kuo sutinkame ir dėl ko slapta pergyvename, gali mus žeisti.

Turint kompleksą, bet koks, kartais nieko blogo omenyje neturint ištartas žodis, replika, gali būti interpretuotas kaips skaudus įžeidimas, būtent dėl to, kad paliečia „skaudamą vietą“. Ir nesvarbu ar ši skaudi vieta dirginama norint ją dar labiau pažeisti, sukelti kančias, ar tiesiog dirginama, kartais šmaikščiai pajuokaujant, kartais tiesiog... net nesusimąstant... Bet koks kontaktas sukelia skausmą.

Dėl to svarbu susitaikyti su pačiu savimi: išsigydyti savo vidines žaizdas ir priimti save tokį, koks esi arba stengtis pasikeisti (jei pokyčiai yra trokštami ir įmanomi). Tada bet koks išorinis dirginimas, visai nesvarbu su kokia intencija skleidžiamas, ne žeis, bet priešingai – glostys savimeilę...


No comments:

Post a Comment